21 września 2016

Opakowania ozdobne

W naszej ofercie proponujemy szczególnie trzy grupy opakowań ozdobnych:

  • oklejane
  • składane
  • kaszerowane

To rozróżnienie pozwala klientom na dokonanie skutecznego wyboru pomiędzy kosztem opakowania, a jego efektem wizualnym oraz użytecznością.

Do produkcji wykorzystujemy praktycznie wszystkie dostępne surowce poligraficzne, ale nie tylko. Oprócz klasycznych: papierów ozdobnych, tektur i kartonów, często używamy: tworzyw sztucznych, metalu czy szkła.

Szczególną uwagę poświęcamy na przygotowanie wkładek pozycjonujących /liner’ów/. Odpowiednia ich konstrukcja i dopasowanie do produktu zamkniętego w opakowaniu, to często najważniejszy jego element, pozwalający nie tylko na ochronę, ale i właściwą ekspozycję. Wkładki wykonujemy z kartonów, tektur ale też często z termoformowanego plastiku z flokiem.

Produkcję opakowania rozpoczynamy od starannego zapoznania się z realną potrzebą i motywacją klienta. Następnie generujemy pomysły i przechodzimy do projektowania. Ten etap kończy powstanie makiety, tak by zamawiający już w tym momencie mógł zobaczyć i dotknąć swoje opakowanie, przetestować jego: konstrukcję, wytrzymałość czy różne gramatury kartonu.

Jako uzupełnienie oferty proponujemy:

  • konfekcjonowanie, etykietowanie, oklejanie, foliowanie i zgrzewanie
  • co-packing (tworzenie różnych zestawów promocyjnych)
  • optymalizację logistyczną, a więc: paletyzację, testy opakowań (wytrzymałościowe, obliczenia obciążeniowe) i wreszcie dostawę
« 1 z 6 »

Zapytaj o szczegóły

Wszelkie użyte na stronie nazwy i znaki towarowe, są znakami towarowymi, zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub nazwami zastrzeżonymi właściwych firm i zostały użyte jedynie w celach ilustracyjnych.